pars_back

مدیریت فرآیند ها

 BPM مخفف Business Process Management است. مدیریت فرآیند کسب‌وکار یک رویکرد ساختاریافته با هدف بهبود کیفیت محصول و خدمات است و تلاش دارد تا فرآیندهای سازمان را با استراتژی سازمان همسو نگه دارد و در پی آن به رضایت مشتری برسد. BPM تلاش می‌کند اثرات فرآیندهای کسب و کار یک سازمان را تحلیل کند، آن‌ها را بهبود دهد و در برخی مواقع آن‌ها را قابل پیش‌بینی کند.
 BPMS ضرورت تعریف استراتژی سازمانی، اهمیت مدلسازی با زبان استاندارد، استفاده از یک BPMSقدرتمند، قابلیت اصلاح و بهبود مستمر فرآیند از جمله عواملی است که در موفقیت مدیریت فرایندهای کسب و کار نقش دارند.
سامانه مدیریت فرآیند های پارتاک این توانایی را به شما می دهد که مدیریت گردش کار، کلیه نرم افزار های خود را توسط این موتور قدرتمند فرایندی ایجاد ،  اجرا و نظارت نمایید.

دانلود راهنما
png2pdf (12)_page-0006

مدیریت حراست

امروزه برقراری و ایجاد امنیت به عنوان یکی از ضروری ترین پارامترها در هر سازمان و نهاد دولتی و خصوصی محسوب می شود. به همین دلیل سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی مختلف، به منظور ایجاد و برقراری نظم و امنیت از سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری مختلفی در این زمینه استفاده می کنند. به همین منظور شرکت پارس فناوران اندیشه پارتاک  به منظور تامین امنیت و حراست بهتر در سازمان های مختلف، نرم افزار سامانه حراست پارتاک را طراحی و ارائه کرده است. این شرکت به منظور ارائه خدماتی کامل و جامع ، از بخش های مختلفی  استفاده میکند که هر کدام  کاربردهای متنوعی را  در جهت تامین امنیت و عملکرد بهتر سازمانی ارائه میدهند. نرم افزار حراست پارتاک  با قابلیت های ویژه نرم افزاری این امکان را فراهم میسازد امنیت سازمان را رشد و بهبود نماید. 

دانلود راهنما
1